Šiaulių verslo parko teritorijoje nuomojamos įvairaus ploto erdvės

Šiaulių verslo parkas – tai plėtrai atvira 10 ha ploto teritorija, kurioje vystomos ir nuomojamos įvairaus ploto erdvės įvairaus dydžio ir veiklos profilio verslams.

Esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkančias patalpas: tiek išnuomoti esamuose objektuose, tiek įgyvendinti konkrečiai jūsų verslui pritaikytą built-to-suit tipo projektą ŠVP teritorijoje.

Šiaulių verslo centro teritorijoje nuomojamos įvairaus ploto erdvės

Šiaulių verslo centras – tai plėtrai atvira 10 ha ploto teritorija, kurioje vystomos ir nuomojamos įvairaus ploto erdvė įvairaus dydžio ir veiklos profilio verslams.

Esame lankstūs, todėl galime pasiūlyti geriausiai jūsų verslo poreikius atitinkančias patalpas: tiek išnuomoti esamuose objektuose, tiek įgyvendinti konkrečiai jūsų verslui pritaikytą built-to-suit tipo projektą ŠVC teritorijoje.

Privalumai

Strategiškai patogi vieta: puikus susisiekimas tiek su visais Šiaulių rajonais, tiek atvykstant iš kitų miestų, todėl būsite lengvai pasiekiami klientų, tiekėjų ar partnerių, o jūsų darbuotojams bus patogu atvykti į darbą viešuoju transportu.

Buriama bendradarbiaujanti verslo bendruomenė, ŠVP kurianti savitą verslo ekosistemą.

Erdvios ir nemokamos parkavimo aikštelės.

Patogi, prižiūrima ir plečiama infrastruktūra.

Vienintelis tokio tipo verslo parkas Šiauliuose.